Tu powinien być chodnik

Ideal write my essay service plans that helps ensure well timed distribution. Select on the web educational report help out for pupils. By professionals explored & best quality customized posted assignments. Vital office for writers best essay writing service

essay writing service

W Łodzi mamy niezliczoną ilość wydeptanych przez mieszkańców ścieżek.

Najwyższy czas zacząć budować chodniki tam, gdzie codziennie przechodzą mieszkańcy, a nie tam, gdzie wyznaczyli im to urzędnicy.

Każdy z nas w swoim życiu podąża własnymi ścieżkami. Tak jest również jeżeli chodzi o dosłowne znaczenie tego zdania. Poruszając się poprzez nasze dzielnice i osiedla dostrzec możemy już dawno wydeptane drogi, którymi my, jak i nasi sąsiedzi, poruszamy się często już od kilku lub nawet kilkudziesięciu lat.

W związku z tym należy zadać sobie pytanie: Czy, władze nie powinny kierować się sugestią lepiej znających lokalne przejścia mieszkańców i właśnie w tych miejscach budować chodniki?

Z tego powodu, zdecydowaliśmy się na przeprowadzenie akcji „Tu powinien być chodnik”.

Chcielibyśmy zmienić podejście architektów i kreatorów przestrzeni publicznej tak, aby ich decyzje w większym niż dotychczas stopniu, były uwarunkowane opinią i dobrem Łodzian.

Łódź powinna czerpać dobre wzorce z zachodu, gdzie taka praktyka jest stosowana już od wielu lat.

Jako ruch republikański dążymy do tego, aby władze utrzymywały z mieszkańcami silną relację z której będą płynęły obopólne korzyści.

Zdanie Łodzian w tym temacie powinno być rozpatrywane w pierwszej kolejności, a walory estetyczne z perspektywy „Lotu ptaka” powinny być jedynie dopełnieniem.

Chcielibyśmy, aby chodniki pojawiały się w miejscach, w których codziennie przechodzą ludzie, a nie były jedynie częścią apriorycznego projektu. Łódź bowiem, powinna być budowana przede wszystkim dla Łodzian!

Jeśli popierasz, udostępnij i zaproś znajomych na nasze wydarzenie na facebooku, lub sam postaw jedną z tabliczek w miejscu, gdzie uważasz, iż chodnik powinien zostać zbudowany! W tym celu skontaktuj się z nami drogą mailową!

ROZMIESZCZONYCH TABLICZEK
OSIEDLI
ZGŁOSZEŃ OD MIESZKAŃCÓW
write essay for me

strong thesis statement content management system website video editing resume writing help online order essay online thesis writer for hire buy an essay essay help websites write my essay professional writing services pro essay writer online essay editor