Zakochaj się w czytaniu

cloud mining companies

„Zakochaj Się W Czytaniu” to inicjatywa wymyślona przez naszych działaczy, którzy uwielbiają czytać – zwłaszcza o Łodzi.

14 lutego 2016 roku mogliście spotkać nas na terenie osiedli: Julianów, Marysin, Rogi, Radogoszcz, Osiedle Wzniesień Łódzkich, Doły. Z okazji dnia Św. Walentego, dla wszystkich Pań, które spotkaliśmy czekała miła niespodzianka. Cała akcja miała natomiast na celu „zarazić” Was czytaniem, oraz zachęcić do poznania historii naszego miasta. W związku z tym, dla każdej osoby, która podczas spotkania z nami wykazała się wiedzą na temat historii naszego miasta i odpowiedziała poprawnie na kilka pytań, czekała losowa książka.

W ramach akcji poruszyliśmy także tematy ważne dla Łodzi. Nasi działacze rozmawiali z każdą napotkaną osobą o tym, co podoba się jej w naszym mieście, a co można by było zmienić na lepsze.

OSIEDLI
ROZDANYCH KSIĄŻEK
ZAANGAŻOWANYCH DZIAŁACZY
GODZIN ROZMÓW Z MIESZKAŃCAMI
write my college essays

strong thesis statement content management system website video editing resume writing help online order essay online thesis writer for hire buy an essay essay help websites write my essay professional writing services pro essay writer online essay editor