Nasi Członkowie

Wolne Miasto Łódź skupia w swych szeregach aktywistów miejskich, przedsiębiorców, wykładowców akademickich, studentów i uczniów szkół średnich, radnych łódzkich osiedli i ekspertów.

Władze Stowarzyszenia

Prezes Zarządu:
Pan Jeremi Borowiec

Vice-prezes Zarządu:
Pan Damian Wachowicz

Sekretarz Zarządu:
Pan Mateusz Tomczyk

Członkowie Komisji Rewizyjnej:
Pan Filip Burski
Pan Gabriel Lewandowski
Pan Bartosz Miller

Nasi Eksperci

Jeremi Borowiec

Dyrektor Rady Programowej
The story
Prezes Zarządu Stowarzyszenia Wolne Miasto Łódź. Przewodniczący JEF Łódź. Autor i współautor publikacji naukowych z zakresu prawa europejskiego. Specjalizuje się w dziedzinie prawa sztucznej inteligencji. Naukowo związany z Wydziałem Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego i Wydziałem Prawa University of Groningen w Niderlandach. Od 2012 roku aktywnie zaangażowany w sprawy lokalne Łodzi i Województwa Łódzkiego. PSCs. Inwestor.

Wojciech Walczak

Ekspert Rady Programowej ds. Nowych Technologii
The story
Ukończył Master of Science in IT na Clark University w Massachusetts (USA) i Master of Business Administration na Clark University w ramach Społecznej Akademii Nauk. Ukończył Service Design Course organizowany przez nowerski Draum Design, a także kurs Design Thinking organizowany przez szwedzką uczelnię Karolinska Institutet. Ukończył 9-miesięczny kurs SmartUP Lab w ramach EIT Health na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Zajmuje stanowisko Technical Leader w GFT Group będąc odpowiedzialnym za tworzenie nowoczesnych i skalowalnych aplikacji dla banków, zarządzanie zespołem i dbanie o jakość i bezpieczeństwo. Programista i niezależny konsultant doradzający firmom technologicznym i organizacjom pozarządowym z Polski i USA. Obecnie, kontynuuje studia doktoranckie na kierunku Zarządzanie na Społecznej Akademii Nauk w Łodzi.

Konrad Jagieła

Ekspert Rady Programowej ds. Prawa Karnego Gospodarczego
The story
Magister Prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego. Specjalizuje się w Prawie Karnym Gospodarczym. Wieloletni manager w branży pozarządowej. Specjalista z zakresu zarządzania projektami z wykorzystaniem funduszy celowych. Pełnił funkcje prezesa zarządu Fundacji, Project Managera i Specjalisty ds. prawnych zajmując się analizą sektora NGO oraz kontrolą i analizą dokumentacji i koordynacją wykonywanych projektów. Ukończył szkolenie z zakresu sporządzania pism procesowych i szkolenie z wystąpień publicznych. Pełnił funkcję Członka Zarządu Stowarzyszenia Wolne Miasto Łódź.

Działaj z nami!

Podzielasz nasze postulaty? Zarządzasz organizacją pozarządową, fundacją, think tankiem, stowarzyszeniem? Skontaktuj się z nami i omów szczegóły współpracy!
strong thesis statement content management system website video editing resume writing help online order essay online thesis writer for hire buy an essay essay help websites write my essay professional writing services pro essay writer online essay editor